Середні витрати американців у сезон свят перевищать $900 вперше за 12 років


Середні витрати американців у сезон свят перевищать $900 вперше за 12 років

Середній рівень витрат американців в сезон різдвяних свят в цьому році перевищить $900, що буде відзначено вперше за 12 років, свідчать результати опитування, проведеного CNBC.

Частка американців, які планують витратити більш ніж $1000, в цьому році склала 29% порівняно з 24% роком раніше, показало опитування, в якому брало участь 800 осіб по всій країні.

“Прогноз витрат американців на свята в цьому році є більш сильним, ніж будь-коли за останні більш ніж 10 років, – зазначає представник служби Public Opinion Strategies Міка Робертс. – Споживачі почуваються більш комфортно в плані динаміки економіки США та оцінки її перспектив, що підштовхує їх до нарощування витрат. Це, в свою чергу, забезпечить підтримку економіці”.

Згідно з результатами опитування, понад 50% респондентів вважає, що американська економіка знаходиться в хорошому або відмінному стані, і половина опитаних вважає нинішній час сприятливим для інвестицій в акції.

Обидва показники є максимальними з 2012 року, коли CNBC вперше почала проводити це опитування.

При цьому плани витрат тих, хто впевнений у перспективах ринку акцій, що перевищують середній рівень.

Заплановані витрати республіканців, які зазвичай вищі, ніж у демократів, у цьому році суттєво більші, свідчить опитування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua