Перевірено на собі: 10 тисяч компенсації за затримку літака


Журналіст Сергій повертався з Кіпру до Києва. Квиток коштував 700 гривень, але рейс затримали більше, ніж на 3 години. 90% пасажирів цього рейсу махнули рукою, мовляв, не хочеться «паритися» з пошуком інформації, валютної картки та іншого. Однак, вирішивши йти до кінця, вдалося отримати компенсацію у… 12-кратному розмірі!

- За європейським законодавством, у разі затримки авіарейсу на більш ніж дві години, його скасування, відмови в перевезенні (коли пасажира «знімають» з рейсу, пропонуючи менш зручну альтернативу), у випадках проблем з багажем (валізи повертаються пошарпаними або зовсім губляться) авіакомпанія зобов’язана компенсувати вартість квитка або багажу. – Коментує VIP-менеджер банку Конкорд банк Яна Усольцева. – При цьому компенсація за квиток може досягати до 600 доларів, а за багаж – кількох тисяч.

Компенсація за квиток до 600 доларів, а за втрачений багаж – кілька тисяч!

Щоб отримати компенсацію, варто звернутися за допомогою до однієї з профільних організацій, наприклад, Airhelp або ClaimCompass. Спочатку ви докладно описуєте свою ситуацію їхньому співробітнику і отримуєте безкоштовну консультацію. Якщо у вашому випадку належить компенсація, то необхідно повідомити номер міжнародної картки Payoneer або IBAN – міжнародний номер банківського рахунку. Однак звичайних українців це питання часто спантеличує – що це за дані і де їх шукати?

- Нашому клієнту пощастило, оскільки ще рік тому він оформив у банку «Конкорд» картку Mastercard Platinum з цілодобовим консьєрж-сервісом. – Каже Яна Усольцева. – VIP-менеджер дістав IBAN, необхідний для отримання компенсації за затриманий рейс. Квиток коштував 700 гривень, а компенсація становила 10 000 гривень.

Витягнути машину із сніжного полону та дістати «розкуплені» квитки – не проблема

До речі, отримати компенсацію за затримку або скасування рейсу – це ще не все, що може власник Mastercard Platinum. Наприклад, в одного клієнта під Новий рік машина застрягла в снігу, а всі СТО відмовляли у допомозі. Завдяки консьєрж-сервісу Mastercard від Конкорд банку клієнта було знайдено, його машину благополучно витягли зі снігових заметів. Допоможе консьєрж-сервіс і тоді, коли ви мрієте потрапити на концерт, але всі квитки вже розкуплені. Або коли потрібно відшукати в аеропорту незнайомого міста свого друга, у якого сів телефон.

Що ще може власник такої чудо-картки:

- Відкрити рахунок та картку в одній з валют: USD, UAH, EUR + додаткові елітні картки для близьких;

- Отримати персонального банкіра, який виконає будь-які фінансові доручення;

- FAST LINE – проходження паспортного контролю і авіаційної безпеки без черги за лічені хвилини;

- Страхування до 30000 євро для тих, хто виїжджає за кордон;

- Правова допомога в екстрених ситуаціях для вас і найближчих родичів;

- «Concord club» – бонуси у розмірі 1% від суми кожної транзакції.

- Підключення Tax free – можливості повертати 19% ПДВ за будь-які покупки в Європі

Замовити таку диво-картку можна за посиланням: https://concord.ua/premium-card/mc-platinum

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua