У Мінінфраструктури назвали цілі на 2018 рік


У Мінінфраструктури назвали цілі на 2018 рік

Міністерство інфраструктури України в 2018 році вважає своїми основними завданнями приватизацію, залучення світових інвесторів, максимальне впровадження цифрової інфраструктури, повідомив голова відомства Володимир Омелян.

“З менших питань, але які вкрай важливі: прозорі кадрові призначення, оновлення команд за тими стратегічними напрямками, де це справді потрібно, в першу чергу на залізниці, ну і дороги – їх треба будувати”, – сказав міністр.

Він також відзначив наявність зрушень щодо доріг, АМПУ, “Укрпошти”.

“Із залізницею є проблема, а я вважаю, що компанія, яка формує 5% ВВП країни, має працювати, як швейцарський годинник. Поки що це годинник у приватній колекції”, – зазначив В. Омелян.

Він також підкреслив, що є багато цікавих проектів, які можна запускати протягом найближчого року.

“Попереду гучна перемога – будівництво Бескидського тунелю, який як мінімум удвічі збільшить пропускну спроможність залізниці на цьому напрямку. Продовжується робота по залученню світових інвесторів, зокрема, модернізації рухомого складу “Укрзалізниці”. “Укрзалізниця”, нарешті, досягла згоди з ключових умов довгострокового партнерства з американською корпорацією General Electric”, – сказав він.

Міністр уточнив, що вже в наступному році компанія поставить 30 локомотивів у рамках програми оновлення рухомого складу та підкреслив важливість того, що мова йде про виробництво в Україні.

“У розвитку проектів з будівництва локомотивної тяги в країні також зацікавлені канадська компанія Bombardier і французька Alstom. Тривають переговори з німецькою стороною про передачу застосовуваних дизель-поїздів, що дозволить повністю оновити рухомий склад, що використовується на неелектрифікованих ділянках приміського руху. Ми будемо мати абсолютно якісний рухомий склад і, повірте, що німецькі поїзди, які застосовуються, в рази кращі за ті, що ми маємо сьогодні навіть після модернізації”, – додав В. Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування