США назвали Північну Корею відповідальною за кібератаку за допомогою вірусу-вимагача WannaCry


США назвали Північну Корею відповідальною за кібератаку за допомогою вірусу-вимагача WannaCry

Влада США заявила, що Північна Корея є винуватцем широкомасштабної та фінансово руйнівної кібератаки, здійсненої в травні цього року за допомогою вірусу-вимагача WannaCry. Ця кібератака швидко поширилася по всьому світу, зачепивши лікарні, компанії та інші критично важливі установи в різних країнах. Цю заяву було опубліковано в The Wall Street Journal, його автором став радник президента США з питань внутрішньої безпеки Томас Боссерт.

The Washington Post також повідомляє, що Білий дім сьогодні виступить з офіційною заявою з цього приводу. У червні повідомлялося, що Агентство національної безпеки США має в своєму розпорядженні докази, що вказують на Північну Корею. Публікація Боссерта тепер публічно підтверджує висновки АНБ і доповнює висновки агентства доказами, зібраними іноземними урядами, незалежними компаніями в сфері кібербезпеки і корпораціями, що безпосередньо постраждали від атаки.

Зокрема, в публікації стверджується, що Великобританія приписує напад Північної Кореї, а Microsoft відстежила джерело здійснення атаки аж до партнерів північнокорейського уряду.

Боссерт додав, що США будуть продовжувати використовувати стратегію максимального тиску, щоб стримувати здатність Пхеньяну здійснювати атаки, кібернетичним або іншим чином. Він також зазначає, що хакери повинні продовжувати отримувати суворі покарання за кіберзлочини. Водночас корпорації, які, ймовірно, можуть стати жертвами таких нападів, повинні посилити засоби безпеки та активно вживати заходів для боротьби з шкідливими діями іноземних урядів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua