Невідомі повторно подали фіктивні позови від імені Приватбанку


Невідомі повторно подали фіктивні позови від імені Приватбанку

Невідомі особи знову подали позови до судів від імені державного Приватбанку.

Про це повідомили у прес-службі банку, передають Українські Новини.

Так, служба безпеки Приватбанку 18 грудня під час здійснення моніторингу сайту Судова влада України виявила факти подачі від імені банку до господарських судів у різних регіонах України 14 позовних заяв про стягнення заборгованості за кредитними договорами.

“Зазначені позовні заяви були подані невстановленими особами без відома банку і за відсутності необхідних дозволів і відповідних розпоряджень на вчинення подібних дій. У зазначених вище судових справах позовні заяви були оформлені нібито від Приватбанку і подані до суду за підписом нібито співробітника банку”, – повідомила прес-служба.

Нагадаємо, що наприкінці листопада в Приватбанку вже виявляли, що невідомі від імені банку подали позови до Господарського суду Дніпропетровської області.

У зв’язку з цим, Приватбанк подав заяву у відділення поліції в Дніпропетровській області з вимогою порушити кримінальне виробництво за даними фактами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування