Документарні акредитиви переведуть в електронну форму


Документарні акредитиви переведуть в електронну форму

Національний банк пропонує упорядкувати здійснення операцій з документарними акредитивами.

“З метою поширення електронного документообігу на всі етапи здійснення банками і їхніми клієнтами операцій за документарними акредитивами НБУ розробив проект постанови “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України”, – йдеться в повідомленні.

Проектом пропонується врегулювати визначення порядку здійснення банками операцій за документарними акредитивами в національній та іноземних валютах в одному нормативно-правовому акті НБУ, а також адаптувати порядок здійснення банками операцій за документарними акредитивами в національній та іноземній валютах в сучасній міжнародній практики здійснення операцій за документарними акредитивами.

У НБУ хочуть зменшити кількість паперових документів, які використовуються при оформленні банками і їхніми клієнтами операцій з документарними акредитивами в національній та іноземній валютах.

Регулятор пропонує використовувати електронні документи на всіх етапах здійснення банками і їхніми клієнтами операцій з документарними акредитивами в національній та іноземній валютах.

У Нацбанку мають намір зменшити кількість формальних та процедурних інструкцій в порядку роботи з документарними акредитивами в банках України для вільного управління ефективністю документарних процесів у рамках загальних принципів регулювання банківського бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування