0 800 307 555
0 800 307 555

Податковий комітет ВР і аграрії запропонували компроміс у відшкодуванні ПДВ на олійні, - Южаніна


Податковий комітет ВР і аграрії запропонували компроміс у відшкодуванні ПДВ на олійні, - Южаніна

Податковий комітет парламенту збирається змінити норму Податкового Кодексу щодо невідшкодування ПДВ при експорті соняшнику, сої та ріпаку.

Про це Фокусу повідомила голова комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна.

“Швидше за все, в ВР на переголосування зайдуть норми про те, щоб прибрати соняшник з переліку культур по невідшкодуванню експортного ПДВ. По сої – дати можливість закінчити маркетинговий рік і звільнити культуру від ПДВ з 1 вересня 2018 року по 1 січня 2022 року. По рапсу – ввести таку ж міру з 1 січня 2020 року по 1 січня 2023 року”, – сказала вона.

Читайте також: Аграрії перекрили дороги в трьох областях на знак протесту проти скасування відшкодування експортного ПДВ для олійних

Ніна Южаніна зазначає, що стосовно ріпаку протягом двох років необхідно буде запустити переробку технічної культури в біопаливо і підтримати продаж продукту, як це зробила сусідня Польща.

“Знаю, що президент дуже стурбований тим, що проголосували норму, яка підтримується всіма, просить знайти компроміс”, – коментує Ніна Южаніна.

Парламенту також необхідно буде прийняти рішення з приводу обмежень розміру дотацій для агропідприємств.

“Спершу пропонувалося обмежити виплати 150 млн гривень. Якщо цього не буде зроблено, то є ризик, що бюджетні дотації будуть віддані обраним компаніям”, – зазначає Ніна Южаніна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua