В Естонії з нового року дозволять керувати підприємством з-за кордону


В Естонії з нового року дозволять керувати підприємством з-за кордону

В Естонії, починаючи з 15 січня 2018 року, набувають чинності поправки в законодавство про підприємництво, згідно з яким керівництво зареєстрованою в Естонії юридичною особою можна буде здійснювати і з-за кордону.

“Люди, особливо в підприємницькому секторі, стали більш мобільними. Ми повинні йти з ними в ногу і сприяти розвитку інновацій та економіки”, – зазначив міністр юстиції Урмас Рейнсалу, повідомили в суботу “Інтерфаксу” у прес-службі Мін’юсту.

Підприємство, керівництво якого знаходиться за кордоном, має призначити в Естонії контактну особу, що має повноваження здійснювати різні юридичні дії, наприклад, з нотаріусами, аудиторами, адвокатами тощо. Дані контактної особи, а також адресу керівництва, яке знаходиться за кордоном, необхідно надати бізнес-регістру. Якщо керівництво юридичної особи, що не знаходиться в Естонії, не призначить контактну особу, власник регістра може почати примусову ліквідацію юридичної особи.

Водночас ці зміни не стосуються підприємців, зайнятих у фінансовому секторі, де існують підвищені вимоги. Правління таких підприємств повинні будуть перебувати в Естонії.

Крім того, починаючи з 15 січня, всім підприємцям буде потрібно пред’явити в бізнес-регістр свої електронні адреси, які будуть заноситися в реєстраційну картку підприємства. Тим самим буде посилено спілкування держави з підприємцями, сподіваються в Мін’юсті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua