Китайці з високим рейтингом зможуть орендувати електрокар у Alibaba


Китайці з високим рейтингом зможуть орендувати електрокар у Alibaba

Онлайн-рітейлер Alibaba відкриє в Китаї кілька автоматизованих вендінгових апаратів для здачі напрокат електромобілів для тест-драйву. Однак скористатися послугою зможуть тільки громадяни з високим кредитним рейтингом в системі Sesame Credit. Рейтинг враховує не тільки кредитну історію, але також вищу освіту, проблеми з законом і характеристики друзів.

Скористатися сервісом можна буде в додатку інтернет-магазину Taobao. Для цього потрібно сфотографувати сподобався електрокар, потім ввести особисті дані, зробити Селфі і перевести депозит. Ті, хто мають статус Alibaba Super Member зможуть замовити тест-драйв безкоштовно.

Після завершення оформлення користувачеві залишиться тільки забрати ключі від автомобіля в вендінговому апараті. Система розпізнавання облич порівняє зовнішність клієнта з його Селфі в базі даних і видасть йому електрокар. Тестувати автомобіль користувачі зможуть протягом трьох днів.

Як повідомляє Engadget, сервіс буде доступний лояльними клієнтам Alibaba, які користуються кредитною системою Sesame Credit. Провести тест-драйв зможуть тільки власники рейтингу вище 700. Для порівняння – максимальний рейтинг в системі становить 950 балів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua