Завершити ремонт траси Київ-Одеса взялася турецька компанія - Омелян


Завершити ремонт траси Київ-Одеса взялася турецька компанія - Омелян

Турецька компанія Onur завершить роботи з реконструкції ділянки траси Київ-Одеса від Києва до Білої Церкви замість компанії “Альтком”, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Вони обіцяли до кінця року, обіцяли багато разів і багатьом. У мене терпець урвався, у МФО – теж. У підсумку вони перепродали частину контракту турецькій Onur, яка завершує роботи”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Міністр висловив надію, що в наступному році Onur завершить роботи.

“За якістю відразу видно різницю. Там, де працює турецька компанія, абсолютно нормальна європейська якість, там, де працює “Альтком”, у нас є питання. Я відверто незадоволений, хоч і розумію складнощі для самої компанії, але набридло слухати третій рік поспіль про проблеми”, – резюмував міністр.

Як повідомлялося на початку березня 2017 року, фінансово-промислова група “Альтком” повинна була завершити ремонт траси Київ – Одеса до кінця 2017 року.

“Ми домовилися з компанією “Альтком” – багаторічним підрядником з ремонту траси Київ – Одеса в Київській області, що це останній рік для ремонту цієї траси. Більше продовжувати цей проект не будемо, і я дуже сподіваюся, що це єдиний позитивний для них сценарій – повністю завершити ремонт тих ділянок, які вони повинні були зробити ще два роки тому”, – сказав тоді В. Омелян.

До цього, в серпні 2016 року, голова Мінінфраструктури дав ФПГ “Альтком” останній шанс” на ремонт дороги Миколаїв – Дніпро.

ФПГ “Альтком” об’єднує низку підприємств, що займаються видобутком, виробництвом і переробкою будівельної сировини і матеріалів, а також виконує роботи з проектування, промислового і цивільного будівництва і будівництва автодоріг будь-якої категорії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування