НАБУ вручило підозру судді ВАСУ за "забуті" квартири в центрі Києва


НАБУ вручило підозру судді ВАСУ за "забуті" квартири в центрі Києва

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру одному із суддів Вищого адміністративного суду України в декларуванні недостовірної інформації. Про це йдеться в повідомленні НАБУ.

За версією детективів, суддя ВАСУ вніс завідомо недостовірні відомості в щорічні електронні декларації за 2015 і 2016 роки.

Йдеться про об’єкти нерухомості (2 квартири в центрі Києва), власниками яких є члени сім’ї підозрюваного, і які повинні бути відображені служителем Феміди в його щорічних деклараціях.

Детективи НАБУ вважають, що суддя діяв так навмисне, ймовірно, з метою приховування від відповідних державних органів і громадськості свого реального майнового стану і всього наявного у нього і членів його сім’ї нерухомого майна, а також для реалізації можливості отримати в судовому порядку службового житла в Києві.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Розслідування цих фактів детективи НАБУ почали в квітні 2017 року на підставі звернень громадян та публікацій в ЗМІ. Крім того, встановлюються інші факти можливого недекларування підозрюваним рухомого і нерухомого майна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування