"Теплі кредити" дозволили залучити понад 6 млрд грн інвестицій - Держенергоефективності


"Теплі кредити" дозволили залучити понад 6 млрд грн інвестицій - Держенергоефективності

Урядова програма “теплих кредитів” за три роки дозволила залучити понад 6 млрд грн інвестицій в економіку України, повідомив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

“Завдяки зацікавленості населення в енергоефективності пожвавився ринок виробництва енергоефективного обладнання і матеріалів, а також ринок послуг з утеплення, встановлення вікон, заміни газових котлів на твердопаливні та ін.”, – цитує С.Савчука прес-служба.

За його словами, за три роки урядовою програмою скористалося майже 400 тис. сімей.

За даними С.Савчука, кількість місцевих програм “теплих кредитів” в 2017 році зросла вдвічі в порівнянні з 2015 роком – до 155 програм, а їх фінансування з місцевих бюджетів за аналогічний період збільшилося вчетверо – до 57 млн ​​грн.

Як повідомлялося, держбюджет на 2018 р. передбачає 400 млн грн на “теплі кредити”, половина суми буде направлена ​​на співфінансування енергоефективних заходів для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування