Два вагони метро пішли з молотка за 546 тис. гривень


Два вагони метро пішли з молотка за 546 тис. гривень

“Київський метрополітен” продав два застарілі вагони через електронну систему Prozorro.Продажі. Про це повідомляє прес-служба київського метро.

“Пам’ятаєте, ми продавали 2 вагони? Так от їх купили! Фантастичні перспективи по 546 000 гривень отримав Міхаель Гальперін. Вітаємо його з купівлею і чекаємо креативних проектів!”, — написали в метро.

Як повідомляє сайт Prozorro.Продажі, новий власник вагонів ФОП Міхаель Гальперін підписав документи і пообіцяв розповісти про плани на вагони трохи пізніше. Але дві креативні ідеї вдалося дізнатися — в вагонах буде конференц-сервіс або хостел на Подолі.

Як відомо, два вагони первісною вартістю 483 тис. грн були виставлені на торги в системі Prozorro.Продажі 27 листопада 2017 року. У торгах взяли участь три підприємства — Товариство з обмеженою відповідальністю “АМАРАНТЛТД, приватне підприємство “АКТОВПЛЮС”, але лот дістався ФОП Гальперіну Міхаелю Борисовичу, який запропонував найбільшу суму грошей. Вона на 60 тис. грн перевищує початкову.

З самого початку лот підняв багато галасу і десятки коментарів в соціальних мережах, тому що вагони метро раніше не реалізовували на відкритих торгах. У мережі сміялися і придумували ідеї, як використовувати вагони — обладнати хостел або кафе, або ж, нарешті, жителі Троєщини отримають собі метро раніше за будівництво.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua