Швеція хоче переробляти українське сміття на електроенергію


Швеція хоче переробляти українське сміття на електроенергію

Швеція зацікавлена в українських проектах зі створення потужностей, що переробляють відходи на електроенергію. Про це заявив голова правління шведської енергетичної компанії «CINDRIGO» Юрген Андерсон.

В Україні щороку вивозиться 10 млн тонн відходів, з них можна виробляти 1,2 млн кВт/год електроенергії на рік і 3,5 млн Гкал тепла. Як вважає голова Держенергоефективності Сергій Савчук, використання твердих побутових відходів для генерації електроенергії дозволить заміщати 700 млн куб. м. газу щорічно. Зараз використовують лише 1,4% від усіх відходів.

«Ми працюємо над впровадженням таких проектів. Враховуючи нестабільний курс євро і високі тарифи на електроенергію з біогазу, генерація електроенергії з побутових відходів буде вкрай вигідною для нашої країни», – прокоментував Сергій Савчук.

За підсумками зустрічі Сергія Савчука, Юргена Андресона і Олександра Домбровського (в. о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК), сторони мають намір опрацювати реалізацію проектів з генерації електроенергії в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua