Підприємства наростили борг перед «Нафтогазом» на 5,2 млрд грн


Підприємства наростили борг перед «Нафтогазом» на 5,2 млрд грн

В Україні обсяг заборгованості підприємств перед держхолдингом НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ збільшився на 5,2 мільярда гривень (19,6%), – сказано в повідомленні прес-служби компанії.

«Станом на 12 грудня 2017 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 32 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 5 231 млн гривень (19,6%)», – розповіли в НАКу.

За уточненими даними «Нафтогазу», близько 79% від загальної суми заборгованості складає борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії. Крім того, близько 12% становить борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, а близько 9% – борг прямих промислових споживачів.

Як зазначають у держхолдингу, зростання заборгованості ТКЕ і ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим і пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, який був використаний ними в листопаді 2017 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua