Україна підписала нову декларацію про торгівлю в рамках СОТ


Україна підписала нову декларацію про торгівлю в рамках СОТ

Декларацію підписали понад 100 країн Україна приєдналася до Декларації про торгівлю і розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері.

Документ підписаний в рамках конференції міністрів Світової організації торгівлі (СОТ) в Буенос-Айресі, передає прес-служба Мінекономрозвитку.

“Понад 100 країн-учасниць декларації, в тому числі і Україна, погодилися співпрацювати над тим, щоб торговельна політика країн була більш відповідальною в гендерних питаннях”, – йдеться в повідомленні.

Для реалізації декларації визначено 5 кроків, серед яких обмін досвідом щодо правил і програм для заохочення участі жінок у національних і міжнародних економічних відносинах шляхом обміну інформацією через СОТ.

Наступним кроком є ​​поширення інформації про кращі практики проведення гендерного аналізу торгової політики і моніторингу їх наслідків. Крім того, країни-учасниці декларації будуть обмінюватися методами усунення бар’єрів для залучення жінок до економічної діяльності та новаціями для впровадження відповідальної гендерної політики в економіці. Результатом декларації має стати співпраця жінок в економічній сфері з СОТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua