Україна збільшила виробництво труб на чверть


Україна збільшила виробництво труб на чверть

Українські трубні підприємства за 11 місяців 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 23,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 964,3 тис. т. Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Так, підприємства, що входять до об’єднання Укртрубопром, за 11 місяців наростили випуск труб на 17,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 322,4 тис. т. У листопаді 2017 року цей показник склав 28,6 тис. т.

У МЕРТ уточнили, що Маріупольський меткомбінат (ММК) ім. Ілліча, який не входить до Укртрубопрому, збільшив випуск труб на 75,2% – до 143,7 тис. т (у листопаді – 12,7 тис. т). При цьому Комінмет скоротив виробництво на 6,9% – до 178,7 тис. т.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство торгівлі США прийняло рішення про продовження дії угоди про цінові зобов’язання української трубної продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua