ФРС і Китай синхронно підвищили процентні ставки втретє цього року


ФРС і Китай синхронно підвищили процентні ставки втретє цього року

У четвер центральний банк Китаю втретє цього року підвищив деякі ключові короткострокові процентні ставки. Він посилив свою грошово-кредитну політику через кілька годин після того, як ФРС підвищила вартість фінансування, передає “УНІАН”.

Як повідомляється, народний банк Китаю підвищив процентні ставки по кредитах комерційним банкам на сім і 28 днів на 0,05 процентного пункту. Процентна ставка по найпоширеніших кредитах на сім днів, яка після підвищення склала 2,50%, в останні роки фактично є ключовою ставкою.

Зазначимо, що Федеральна резервна система США в середу також підвищила базову процентну ставку в третій раз цього року і поліпшила макроекономічні прогнози, а також підтвердила приблизний графік нормалізації грошово-кредитної політики на найближчі роки.

Крім того, Федрезерв підтвердив, що з січня буде скорочувати активи на балансі на $20 млрд на місяць замість $10 млрд.

Таким чином, ФРС за підсумками засідання 12-13 грудня прийняла рішення підвищити процентну ставку по федеральних кредитних коштах (federal funds rate) на 25 базисних пунктів – до 1,25-1,50% річних, йдеться в комюніке Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua