Розробник програмного забезпечення для кібербезпеки склав прогноз щодо хакерських загроз на 2018 рік


Розробник програмного забезпечення для кібербезпеки склав прогноз щодо хакерських загроз на 2018 рік

Розробник програмного забезпечення для кібербезпеки Trend Micro склав прогноз щодо хакерських загроз на 2018 рік. У компанії вважають, що кіберзлочинці посилять атаки на Інтернет речей (IoT).

Зростаючу кількість кіберанападів на IoT-системи експерти Trend Micro пов’язують з тим, що все більше пристроїв виробляється без урахування правил безпеки і галузевих стандартів.

Крім DDoS-атак, зловмисники будуть використовувати IoT-обладнання для створення проксі-серверів з метою приховати своє справжнє місце розташування і веб-трафік.

Все більше пристроїв, таких як біометричні трекери, квадрокоптери, «розумні» колонки і голосові помічники, будуть зламані з метою вилучення накопичених даних, проникнення в домашні системи і т. д.

У дослідженні також йдеться про те, що корпоративні рішення від SAP і інших виробників будуть схильні до ризику нецільового використання вразливостей.

Якщо оброблювані дані були модифіковані або відправлена неправильна команда в системі планування ресурсів підприємства, комп’ютери можуть стати інструментом саботажу, приводячи до помилкових рішень — наприклад, до невірних обсягів ресурсів, небажаних переказів грошей і перевантаження систем, попереджають аналітики Trend Micro.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування