Ощадбанк попередив, що два дні не буде приймати комунальні платежі


Ощадбанк попередив, що два дні не буде приймати комунальні платежі

На цих вихідних (субота та неділя 16 та 17 грудня) відділення Ощадбанку не прийматимуть сплату комунальних платежів, а працюватимуть лише в режимі консультацій. Разом з тим, для відділень у Києві у наступні три дні – 18, 19 та 20 грудня – банк продовжує їх роботу на 1 годину, а платежі прийматиме за пільговими тарифами.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Причиною змін графіка роботи є те, що Ощадбанк переходить на новий план рахунків бухгалтерського обліку, згідно з рішенням Національного банку України (НБУ).

“Ощадбанк, зважаючи на масштабний обсяг клієнтських даних та найбільшу мережу відділень, здійснив усі підготовчі роботи заздалегідь. Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні дні. Відповідно буде змінено графік роботи відділень”, – пояснили у прес-службі Ощадбанку.

Від клієнтів – фізичних осіб зміна номерів рахунків не потребує додаткових дій. Усі договірні умови, окрім реквізитів рахунку, залишаються без змін.

У банку також зазначають, що у будь-який день комунальні та інші платежі зможете провести в ІПТ та Ощад 24/7.

У вказаний період 16-17 грудня 2017 операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень. Кошти на карткових рахунках будуть доступні у звичайному режимі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua