"Нафтогаз" не знайшов порушень у справі офшорки свого топ-менеджера


"Нафтогаз" не знайшов порушень у справі офшорки свого топ-менеджера

Службова перевірка НАК “Нафтогаз України” не знайшла підтверджень інформації ЗМІ про виведення коштів держкомпанії в офшор членом правління ПАТ “Укртрансгаз” Сергієм Олексієнком.
Про це повідомила прес-служба НАК.

“Під час перевірки було встановлено, що “Укртрансгаз” не підписував договорів із фондом Pioneer Foundation і/або компанією Estera Trust Ltd (реєструючий агент і директор фонду) і, відповідно, не здійснював жодних платежів на користь цих компаній”, – заявили у прес-службі.

“У період роботи Олексієнка в НАК на посаді радника голови правління, в його компетенцію не входили повноваження із розпорядження майном, або коштами компанії”, – йдеться в повідомленні.

За даними “Нафтогазу”, фонд Pioneer Foundation зареєстровано 25 січня 2016 року на острові Мен з метою довгострокового планування спадщини сім’ї Олексієнка.

“У період існування фонду Pioneer Foundation він не здійснював жодної діяльності, не було відкрито жодного рахунку, відповідно, не виходили кошти, або майно. Фонд не мав жодних афілійованих компаній і його діяльність було офіційно припинено 18 квітня 2017 року”, – додають у “Нафтогазі”.

Нагадаємо, Слідство.Інфо повідомило, що для Олексієнка заснували компанію в офшорі для виведення валюти за кордон, щоб не стикатися з валютними обмеженнями, що діють в Україні.

У матеріалах стверджувалося, що до схеми з виведення валюти може бути причетний Альфа-Банк, а рахунок для фонду Олексієнка вирішили відкрити в Банку Кіпру.

Олексієнко в липні 2014 року почав працювати в “Нафтогазі України” і став уповноваженим з перспективних проектів.

Зараз він є членом правління дочірньої компанії “Нафтогазу” “Укртрансгаз”, яка відповідає за передачу і зберігання природного газу. До роботи у державній компанії Олексієнко був інвестиційним банкіром.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua