Honda CB4 Interceptor - мотоцикл, який використовує енергію вітру


Honda CB4 Interceptor - мотоцикл, який використовує енергію вітру

Honda активно працює над тим, щоб зробити свої мотоцикли екологічно чистими. Новим кроком у цьому напрямку став концепт-байк Honda CB4 Interceptor, який використовує енергію вітру. Як повідомляє видання Digital Trends, він був представлений на нещодавньому моторшоу в Мілані.

Використовувати енергію вітру дозволяє вітрова турбіна, яка оточує світлодіодну фару. При русі мотоцикла турбіна обертається, створюючи кінетичну енергію. Її достатньо, щоб живити призначений для користувача дисплей, вбудований у верхню частину бензобака. Сенсорний дисплей відображає карти і підтримує з’єднання з телефоном і іншими гаджетами. Ніяких подробиць про роботу вітроенергетичної системи не повідомляється, але в ній повинна бути задіяна якась форма зберігання енергії. В іншому випадку екран буде відключатися після зупинки мотоцикла.

Первісна концепція CB4 була представлена ​​ще в 2015 році. Нова модель відрізняється в першу чергу дизайном, але двигун, гальма і частина вихлопної системи, судячи з усього, залишилися колишніми.

Інші виробники також намагаються використовувати в мотоциклах енергію вітру. Так, модель L-Concept від Bandit9 використовує турбіну навколо двигуна для його охолодження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування