Саакашвілі можуть ліквідувати спецслужби РФ, - прокуратура


Саакашвілі можуть ліквідувати спецслужби РФ, - прокуратура

Михайла Саакашвілі (лідера “Руху нових сил”) можуть ліквідувати спецслужби Російської Федерації. Про це в ході судового засідання заявив прокурор Олександр Говорущак.

“За наявною інформацією, спецслужби Російської Федерації вживають заходів для виходу на Саакашвілі і Дангадзе. Однією із спроб дестабілізації ситуації в Україні… може бути ліквідація Саакашвілі і Дангадзе”, – заявив прокурор.

У зв’язку з цим прокурор заявив, що звинувачення вимагає для Саакашвілі цілодобового домашнього арешту. Нагадаємо, раніше адвокат Руслан Чорнолуцький заявив, що докази проти Саакашвілі збиралися незаконним способом, оскільки генпрокурор Юрій Луценко підписав заяви про визначення групи прокурорів у справі, хоча вона підпадає під підслідність Національної поліції.

Також повідомлялося, що більше 10 нардепів заявили про готовність взяти Саакашвілі на поруки. Крім того, повідомляється, суд задовольнив прохання адвокатів Саакашвілі випустити затриманого зі скляної клітки. Тепер на судовому засіданні він сидить поруч зі стороною захисту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua