Продажі вживаних авто зросли майже в чотири рази: які марки купують українці


Продажі вживаних авто зросли майже в чотири рази: які марки купують українці

Обсяг продажу вживаних автомобілів на первинному ринку, який формується за рахунок імпортних поставок, в Україні в січні-листопаді 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс в 3,8 разу і склав 50,309 тис. авто, повідомила прес-служба асоціації “Укравтопром”.

За даними асоціації, за листопад було зареєстровано 6,225 тис. авто. У порівнянні з листопадовим результатом минулого року первинний ринок вживаних легкових автомобілів зріс на 83%.

При цьому частка вживаних автомобілів на первинному ринку легкових автомобілів склала 45%.

У листопаді перше місце зайняли Volkswagen і Renault – з 1058 штук. Старі Volkswagen, продемонструвавши 56% зростання до аналогічного показника минулого року, охопили 64% загальної кількості зареєстрованих в листопаді автомобілів цієї марки.

Зростання первинних реєстрацій Renault становить 58% до показника минулого року і забезпечило частку 59% загального обсягу продажів марки.

Третьою за популярністю з початку року незмінно залишається Skoda з результатом 742 автомобілі, що майже в 2 рази більше аналогічного періоду минулого року.

Марка Opel знаходиться на 4-й позиції рейтингу з результатом 474 вживані автомобілі, що складає 97% від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

У п’ятірку лідерів листопада увійшов Ford, перевищивши торішній результат в 2,5 разу і зайнявши половину загального обсягу первинних реєстрацій бренду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування