Стало відомо, де купують кожен п'ятий біткойн


Стало відомо, де купують кожен п'ятий біткойн

Криптовалюта вже перевершила багато традиційних валют за обсягом грошової маси. Лідируючу роль у стрибку курсу відіграла Південна Корея. Незважаючи на критику з боку влади і заборону на проведення ICO, в країні зосереджена п’ята частина світових біткойн-транзакцій, а захоплення криптовалютою стає справді масовим.

Ще рік тому криптовалютний ринок в Південній Кореї тільки зароджувався, а тепер 21% всіх транзакцій в криптообмінниках проводиться з використанням південнокорейського вона. Країна стала епіцентром криптоторгівлі і почала чинити прямий вплив на підвищення курсу біткойна.

При цьому у вересні південнокорейський регулятор ввів заборону на проведення ICO. У жовтні, коли оборот біткойна і альткойнів в країні перевищив обсяги торгів на місцевій фондовій біржі KOSDAQ, влада заявила, що оподаткує криптовалюти. Прем’єр-міністр Південної Кореї також не виступає прихильником криптобума. Нещодавно він зазначив, що криптовалюти погано впливають на молодь і втягують її у злочинність.

Незважаючи на це, корейці захоплено скуповують біткойни і ефіри. Більш того, як повідомляє Bloomberg, курс біткойна в країні на 23% перевищує середній світовий курс. І саме на південнокорейських обмінниках вартість біткойна вперше подолала позначку в $10 000. Тепер, за даними Coindesk, курс BTC вже перевищує $14 500.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування