IBM представила перші сервери Power9 для ШІ


IBM представила перші сервери Power9 для ШІ

Перші сервери нового покоління на базі процесорів Power9, оптимізованих для штучного інтелекту, представила компанія IBM. Вони дозволять прискорити процес глибокого навчання в 4 рази.

Процесори Power9 стали результатом співпраці компанії з OpenPower Foundation. Сервери АС922 Power Systems з шинами PCI Express, NVlink 2.0 від Nvidia і інтерфейсом OpenCAPI повинні збільшити пропускну здатність руху даних, що позначиться на часі навчання.

Для IBM новий сервер є спробою переорієнтувати свої зусилля назустріч штучному інтелекту і когнітивним обчисленням. Наприклад, системи AC922 оптимізовані для широкого спектру фреймворків ШІ, включаючи Caffe, TensorFlow і Chainer.

IBM використовує процесори Power9 в своїх інструментах глибокого навчання PowerAI Distributed Deep Learning, PowerAI, Linux та інших фреймворках. Вони лежать в основі суперкомп’ютерів Summit і Sierra Міністерства енергетики США, а також використовуються в дата-центрах Google.

У серпні фахівці компанії Microsoft представили результат роботи проекту Brainwave — систему прискорення глибокого навчання для хмарних сервісів. Вони продемонстрували роботу моделі на основі чіпа FPGA Stratix 10 зі швидкістю 39,5 терафлоп з часом очікування менше 1 мс. Brainwave підтримує моделі навчання, створені за допомогою власного фреймворку CNTK і TensorFlow компанії Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування