Нестримний Bitcoin впритул наблизився до $15 тис.


Нестримний Bitcoin впритул наблизився до $15 тис.

Схоже, що Bitcoin забув про падіння і титанічними кроками рухається все вище і вище, ставлячи нові рекорди.

Ще 6 грудня вартість найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткойн) вперше в історії перевищила $13 тис., а вже сьогодні, 7 грудня, його ціна на піку досягала $14 863 за монету. До моменту написання матеріалу курс криптовалюти дещо знизився і коливався близько $14,8 тис.

Таким чином, менше, ніж за день криптовалюта подорожчала на 12%. А з початку грудня ціна біткойна зросла майже на $5 тис. (+49%).

Увага крипторинку прикута до близького запуску торгівлі ф’ючерсами на Чиказькій товарній біржі (CME Group Inc), Cboe Global Markets Inc., яка управляє Чиказької біржею опціонів (Chicago Board Options Exchange, CBOE), а також Tokyo Financial Exchange. Відзначимо, що учасниками торгів на Токійській фінансовій біржі є JPMorgan Chase і Barclays Bank.

CME раніше оголошувала дату запуску ф’ючерсів на 18 грудня, а СВОЕ на цьому тижні пообіцяла запустити торгівлю ф’ючерсами на біткойни 10 грудня.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі на даний момент становить майже $399 млрд, а в момент пікових цін на біткойн перевищувала $400 млрд. Загальна вартість біткойна зараз перевищує $246 млрд (понад 60% від капіталізації всіх світових криптовалют).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування