У Мінсоцполітики підрахували, скільки українців ведуть власний бізнес


У Мінсоцполітики підрахували, скільки українців ведуть власний бізнес

В Україні станом на жовтень цього року зареєстровано 1 млн 811 тисяч підприємців.

Про це повідомив у прямому ефірі “Свободи слова” на ICTV міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“В січні 2017 року, за даними Державної фіскальної служби в Україні, було зареєстровано 1 млн 792 тис. підприємців. При цьому за цей період, особливо в січні-лютому-березні, закрилося 449 тис. підприємців. З них – 228 тис. не платили жодних податків і не вели жодної діяльності. Станом на жовтень 2017 року в Україні зареєстровано 1 млн 811 тис. підприємців. Тобто нові підприємці, які зареєструвалися і почали платити нові податки, практично відтворили цю систему”, – заявив він.

Рева також додав, що кількість найманих працівників, які сплачують ЄСВ, з початку року помітно зросла.

“Тепер беремо найманих працівників: вересень 2017 року – 12 млн 921,5 тис. осіб, це більше, ніж в грудні 2016 року на 94 тисячі, а в порівнянні з січнем у нас кількість застрахованих осіб зросла на 230 тис. осіб”, – резюмував міністр.

За його словами, у вересні 2017 року прийнято на роботу 436,5 тис. осіб, а припинено трудові відносини – 314,8 тис. осіб. Тобто працевлаштовано на 121,7 тис. більше, ніж звільнено, що демонструє позитивну динаміку.

При цьому він уточнив, що на 25% зменшилася кількість людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Водночас, Рева зазначив, що рівень тінізації заробітних плат достатньо високий.

“ В січні 2017 року майже 70 тис. керівників дрібних і середніх підприємств декларували заробітну плату на рівні мінімальної. Зараз таких 48 тисяч. Це говорить, що рівень тінізації достатньо високий і потрібно піднімати мінімальну заробітну плату”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua