В Європі борються з імпортом товарів за заниженими цінами


В Європі борються з імпортом товарів за заниженими цінами

Європейська рада затвердила нові правила з боротьби з імпортом товарів з третіх країн, що надходять на ринок за заниженими цінами через втручання держави.

Про це йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті Євроради.

Згідно з документом, такі заходи спрямовані на захист європейського виробника на внутрішньому ринку і боротьбу з впливами демпінгового імпорту з країн, що не входять до складу ЄС.

Нові антидемпінгові правила будуть усувати відмінності між ринковою і неринковою економікою для розрахунку демпінгу при збереженні того ж рівня захисту для виробників.

Як повідомляється, Єврокомісія має намір регулярно моніторити “істотні ринкові викривлення” між ціною продажу продукту і його собівартістю.

Залежно від результатів моніторингу комісія буде надавати дозвіл встановлювати ціну продукту, посилаючись, наприклад, на ціну товару в країні з аналогічним рівнем економічного розвитку або на відповідні невикривлені міжнародні витрати і ціни.

Крім того, для компаній з країн – членів Євросоюзу будуть скасовані деякі бюрократичні процедури, що стосуються поставок товарів на внутрішній ринок, а малі і середні підприємства будуть отримувати допомогу в процесуальних питаннях у разі подання скарг у антидемпінгових справах.
Нові торгові правила набудуть чинності з 20 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування