Мінфін проти купівлі "Укрпоштою" банку


Мінфін проти купівлі "Укрпоштою" банку

Міністерство фінансів не підтримує купівлю публічним акціонерним товариством “Укрпошта” банку, але готовий підтримати стратегічне партнерство з держбанками.

“Ми не підтримуємо ініціативу про придбання/створення “Укрпоштою” банку. Водночас ми підтримуємо необхідність більш широкого проникнення фінансових послуг і забезпечення фінансової інклюзивності, для реалізації цієї мети готові підтримати ініціативи щодо налагодження/розвитку стратегічного партнерства між державними банками та поштою”, – повідомив представник прес-служби.

Мінфін нагадує, що одним з пріоритетних напрямків роботи є реформування державного банківського сектору.

Для цього Міністерством фінансів за участю Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку були розроблені “Основи стратегічного реформування державного банківського сектора” (стратегія), які були схвалені в лютому 2016 року.

Читайте також: Укрпошта замислилася про купівлю банку

“В даний час Міністерство фінансів веде роботу з напрацювання оновленої версії стратегії з урахуванням обставини, що ПриватБанк приєднався до банків державного сектору економіки і частка останніх в активах банківської системи зросла до 55%. Слід зазначити, що принципи, на яких ґрунтується стратегія, і ключові цілі стратегії залишаються незмінними, однією з ключових серед яких є скорочення частки держави в банківському секторі”, – повідомили в Мінфіні.

Відомство вважає за доцільне при напрацюванні оновленої версії стратегії зберегти таке положення чинної редакції: “Створення нових державних банків вважається недоцільним. Всі вищезазначені завдання для державних банків можуть виконуватися існуючими банками або МФО”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua