Продажі новобудов у США в жовтні несподівано досягли максимуму за 10 років


Продажі новобудов у США в жовтні несподівано досягли максимуму за 10 років

Продажі нових будинків у США в жовтні зросли на 6,2% в порівнянні з попереднім місяцем і склали 685 тис. в перерахунку на річні темпи, свідчать дані міністерства торгівлі країни.

Це максимальний показник за останнє десятиріччя.

Результат став несподіванкою для аналітиків, які в середньому прогнозували падіння продажів новобудов на 6,3% з раніше оголошеного вересневого рівня – до 625 тис., за даними Trading Economics.

Згідно з уточненими даними, у вересні було реалізовано 645 тис. новобудов (зростання на 14,2%), а не 667 тис. (збільшення на 18,9%), як повідомлялося раніше.

Продажі нових будинків у США в жовтні були на 18,7% вище показника за той самий місяць 2016 року. У січні-жовтні вони збільшилися на 8,9% відносно аналогічного періоду роком раніше.

Медіанна ціна будинку в минулому місяці становила $312,8 тис., що на 3,3% перевищує торішній рівень, але на 3,7% менше від вересневого значення. При цьому середня ціна новобудов у жовтні підскочила на 13,6% за рік – до рекордних $400,2 тис.

При збереженні поточних темпів на реалізацію всіх новобудов у США знадобилося б 4,9 місяця, що є мінімумом з липня 2016 року, проти 5,2 місяця у вересні. Кількість нових будинків, виставлених на продаж, на кінець жовтня становила 282 тис. в порівнянні з 278 тис. місяцем раніше.

На новобудови припадає лише близько 10% ринку житла в США, проте продажі нових будинків реєструються відразу після підписання контракту, що робить їх більш актуальним індикатором стану ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua