Китай узявся за розробку штучного інтелекту нового покоління


Китай узявся за розробку штучного інтелекту нового покоління

Міністерство науки та техніки Китайської Народної Республіки створить робочу групу для розвитку технології штучного інтелекту нового покоління, до якої увійдуть представники компаній Baidu, Alibaba та Tencent.

Про це повідомляє газета South China Morning Post, передає Укрінформ.

“Baidu (компанія, що володіє різноманітними веб-сервісами. – Ред.) сфокусується на розвитку безпілотних авто, Alibaba (найбільший майданчик е-комерції в Китаї. – Ред.) – на впровадженні технології штучного інтелекту в міську інфраструктуру, зокрема його використання в громадському транспорті. Компанія Tencent (найбільший інтернет-провайдер Китаю. – Ред.) буде вивчати можливості використання штучного інтелекту в медичній діагностиці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до складу групи увійдуть ще й представники компанії iFlyTek, яка займатиметься розвитком голосових технологій.

Створення робочої групи з розвитку штучного інтелекту є частиною національної стратегії Китаю з досягнення глобального технологічного лідерства до 2030 року. У повідомленні підкреслюють, що це перший випадок, коли подібні компанії залучені до здійснення національної стратегії Китаю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua