Nasdaq запустить в Південній Африці блокчейн-систему для голосування акціонерів


Nasdaq запустить в Південній Африці блокчейн-систему для голосування акціонерів

Американська біржа Nasdaq оголосила про розробку електронної системи для голосування акціонерів на базі технології блокчейн. Новинка буде запущена в південноафриканському центральному депозитарії цінних паперів Strate, повідомляється в прес-релізі.

На думку розробників, блокчейн-рішення Nasdaq збільшить ефективність голосувань і підвищить залученість акціонерів за допомогою “безпечних та зручних” інструментів віддаленого доступу. За словами керуючого директора підрозділу Strate Fractal Solutions Тані Ноулс, зараз це надмірно бюрократичне середовище в основному асоціюється із “ризиками та неефективністю”.

“Рішення повинно у першу чергу задовольняти потреби всіх наших клієнтів — від секретарів до емітентів, піклувальників, менеджерів з управління активами і акціонерів”, — зазначила Ноулс.
Виконавчий віце-президент Nasdaq Ларс Оттерсгард додав, що система “зменшить чвари” в процесі голосування, а також гарантує прозорість і безпеку інформації.

Рішення Nasdaq засноване на системі e-voting, спочатку розробленій для естонського ринку. Там вона “успішно продемонструвала, що блокчейн можна використовувати для розподілу прав голосу кожного акціонера за допомогою токенів, а також для реєстрації прав власності на цінні папери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua