Україна виграла тендер на поставку комплектуючих до танків T-72 в ЄС


Україна виграла тендер на поставку комплектуючих до танків T-72 в ЄС

Державна компанія “Укрспецекспорт”, яка входить до складу держконцерну “Укроборонпром” і є основним експортером всіх видів озброєнь і військової техніки в Україні, отримала контракт від державної європейської компанії на поставку комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

Як повідомила прес-служба “Укрспецекспорту”, відповідний контракт підписано за результатами участі “Спецтехноекспорт” в публічному тендері за правилами GPA (Government Procurement Agreement), який відбувся за підтримки проектного офісу GPAinUA в рамках пілотного проекту. “Тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC.

Умови участі в тендері були аналогічними тим, які вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro. Після приєднання України до угоди GPA, “Спецтехноекспорт” став першою українською компанією, яка виграла європейський тендер за правилами GPA”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що результати участі “Спецтехноекспорт” в публічному тендері GPA і отриманий контракт свідчать про перспективність нового для України ринку державних закупівель.

“У країнах ЄС, колишніх членах “радянського блоку”, досі на озброєнні перебуває багато броньованої та авіаційної техніки радянського зразка, яка потребує модернізації і технічного обслуговування. Українська оборонна промисловість має всі необхідні розробки та компетенції для виконання таких робіт”, – цитує прес-служба директора “Спецтехноекспорт” Павла Барбула.

Зазначається, що Україна і Євросоюз є сторонами угоди про державні закупівлі (GPA) Світової організації торгівлі (WTO). “Угода забезпечує взаємне відкриття доступу на ринки державних закупівель, визначає умови участі, гарантує рівноправні і недискримінаційні принципи щодо іноземних учасників”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua