Китайська компанія прорила найдовший у Грузії залізничний тунель


Китайська компанія прорила найдовший у Грузії залізничний тунель

Китайська компанія China Railway 23rd Bureau Group Co. Ltd. в рамках проекту модернізації залізниці Тбілісі-Батумі, головної транзитної магістралі Грузії, завершила прокладку найдовшого в країні тунелю – майже 8,5 км.

Тунель прокладений на ділянці Квішхеті-Зваре; він дозволить на одну годину скоротити час проїзду поїздів із грузинської столиці до Чорного моря.

“В результаті здійснення цього масштабного проекту збільшиться пропускна спроможність залізничної лінії, підвищиться безпека рухомого складу на ділянці перевалу, а також, що дуже важливо, скоротиться час проходження потягів від Тбілісі до Батумі”, – заявив прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі в неділю на презентації тунелю.

За його словами, АТ “Грузинська залізниця” докладає значних зусиль для того, щоб проект модернізації магістралі завершився вчасно і з повним дотриманням стандартів.

“За нашими розрахунками, проект завершиться до 2020 року. Відтак, незабаром на цьому напрямку у нас буде модернізована залізнична інфраструктура, що відповідатиме сучасним стандартам”, – сказав Г.Квірікашвілі.

За його словами, “Грузія, через яку проходить шлях з Європи до Центральної Азії, має всі можливості для того, щоб стати серйозним гравцем регіону в напрямку торгівлі та вантажоперевезень”.

Проект модернізації Грузинської залізниці, крім будівництва тунелів, включає реконструкцію окремих ділянок магістралі Тбілісі-Батумі, загальна протяжність якої становить близько 450 км.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua