0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Аваков повідомив, скільки камер відеофіксації поставлять в Україні


Аваков повідомив, скільки камер відеофіксації поставлять в Україні

В Україні поставлять 4 тисячі камер відеофіксації.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

“4 тисячі камер, які будуть поставлені по всій країні за півтора роки після прийняття закону у Верховній Раді, сподіваюся, в грудні, призведе до зниження спочатку на 30%, потім на 50% аварійності та смертності”, – сказав Аваков.

Крім того, за словами Авакова, зниження допустимої швидкості руху машин в населених пунктах до 50 км/год дозволить істотно знизити смертність на дорогах. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами представника Кабінету міністрів в парламенті Вадима Денисенка, впровадження фотофіксації на дорогах дозволить знизити кількість порушень правил дорожнього руху (ПДР) на 75%.

Нардеп зазначив, що після введення фотофіксації може знадобитися перехідний період від одного до двох місяців, коли водії отримуватимуть листи про правопорушення, але ще не будуть зобов’язані за них платити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
В Контексті Finance.ua
Опитування