Субсидії на опалювальний сезон оформили 6,6 млн українських сімей


Субсидії на опалювальний сезон оформили 6,6 млн українських сімей

На опалювальний період 2017-2018 року 6,6 млн українських сімей отримали субсидії на оплату комунальних послуг. Це на 100 тис. менше, ніж у минулому сезоні, повідомила прес-служба уряду.

Після завершення розрахунку “зимових субсидій” цього сезону 5,8 млн сімей отримали житлові субсидії і ще 800 тис. субсидії на тверде паливо. При розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017/18 років враховували доходи громадян за I і II квартали 2017 року. Субсидію автоматично розрахували всім тим, кому в травні цього року допомога була перепризначена на новий період – 2017-2018 рр.

“Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад, у вересні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо в жовтні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають можливість оформити субсидію, виходячи тільки з одного доходу – пенсії. Для цього необхідно з декларацією про доходи звернутися в управління соціального захисту населення, і допомогу перерахують”, – зазначили в уряді.

Нагадаємо, що Верховна Рада України збільшила загальний обсяг субвенцій з державного бюджету 2017 року місцевим бюджетам на виплату субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 7,62 млрд грн – до 68,79 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування