У США вперше схвалили пігулку з мікрочіпом


У США вперше схвалили пігулку з мікрочіпом

Адміністрація з контролю за продуктами харчування і медикаментами США (Food and Drug Administration, FDA) вперше в історії видала дозвіл на продаж лікарського засобу, що являє собою пігулку з вбудованим мікрочіпом, пише Financial Times.

В даному випадку чіп вбудований в уже існуючий препарат Abilify виробництва японської компанії Otsuka, який застосовується для лікування психозів. При ковтанні пігулки чіп надсилатиме інформацію на мобільний пристрій пацієнта і автоматично пересилатиме її лікарю, тим самим дозволяючи уникнути ситуації, коли пацієнти не дотримуються приписаного режиму прийому ліків.

Недотримання приписів лікарів є однією з найбільш актуальних проблем сучасної медицини, особливо при лікуванні хронічних захворювань. З одного боку, це веде до зниження прибутку фармкомпаній, а з іншого – тягне за собою зростання витрат пацієнтів на лікування внаслідок погіршення їхнього стану.

Як повідомив глава північноамериканського підрозділу Otsuka Кабін Натх, інноваційний засіб буде випускатися обмеженими партіями для визначення попиту, при цьому він відмовився розкрити деталі того, наскільки препарат з чіпом буде дорожчий від звичайних ліків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua