Тім Дрейпер: за п'ять років криптовалюта повністю витіснить фіат


Тім Дрейпер: за п'ять років криптовалюта повністю витіснить фіат

Венчурний капіталіст Тім Дрейпер переконаний, що фіатні валюти незабаром втратять свою актуальність, оскільки їх замінять криптовалюти. Про це він заявив в інтерв’ю Forbes.

«Якщо через 5 років ви спробуєте використовувати фіатну валюту, над вами всі будуть сміятися. Біткоїн та інші криптовалюти настільки міцно увійдуть в побут, що причин користуватися фіатними валютами просто не буде», — сказав Тім Дрейпер.

У числі недоліків фіата він назвав значне падіння вартості національної валюти за межами країни, що її емітує.

«Найра за межами Нігерії коштує на 30% менше. Євро в цьому плані видається значно більш вигідною валютою, але і з ним пов’язані певні витрати при конвертації. Криптовалюти позбавлені цих недоліків», — підкреслив інвестор.

Також Дрейпер висловив упевненість, що багато з представлених на ринку криптовалют залишаться на плаву і в майбутньому зможуть взаємодіяти.

«Для кожної з криптовалют буде встановлено обмінний курс. Думаю, всі вони зав’язані на вашому гаманці. Коли ви будете розплачуватися в Starbucks, ваш гаманець буде обирати найбільш вигідну валюту», — припустив він, додавши, що поява такої можливості – всього лише питання часу.

Зазначимо, що сам Тім Дрейпер в 2014 році придбав 30 тисяч BTC, інвестувавши в криптовалюту близько $20 млн. На сьогоднішній день ця сума еквівалентна $225 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua