Volkswagеn використовуватиме квантові комп'ютери Google для нових розробок


Volkswagеn використовуватиме квантові комп'ютери Google для нових розробок

Volkswagеn і Google об’єднаються для використання квантових обчислень у виробництві автомобілів. Про це було оголошено на щорічному WebSummit в Лісабоні, пише Engadget.

Останнім часом як великі, так і зовсім невеликі ІТ-компанії шукають способи створення і використання квантових технологій для вирішення цілого ряду проблем. У Microsoft з’явилася нова мова програмування для квантових комп’ютерів, Intel створили для них тестовий чіп, а вчені в усьому світі шукають способи використання технології для практичних обчислень.

Тепер Volkswagеn і Google збираються використовувати квантові комп’ютери і ШІ для створення нових батарей для електромобілів і безпілотників. Компанії також хочуть працювати над оптимізацією трафіку — ключовою розробкою для автономних автомобілів — і новими процесами машинного навчання.

«Технологія квантових обчислень відкриває нові масштаби і дає швидкий спосіб вирішення проблем, орієнтованих на майбутнє, — говорить директор з маркетингу VW Мартін Хоффман. — Ми у Volkswagen хочемо бути одними з перших, хто буде використовувати квантові обчислення для виробничих процесів, як тільки ця технологія буде доступна на ринку».

Раніше Volkswagen повністю переглянув свою інвестиційну стратегію і повідомив про плани інвестувати $84 млрд у випуск 300 моделей електромобілів до 2030 року. Цікаво, що більшу частину інвестицій ($60 млрд) VW збирається вкласти у виробництво акумуляторів, щоб підтримати свої плани з виробництва електромобілів в наступному десятилітті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua