НБУ запустив модернізовану систему електронних платежів


НБУ запустив модернізовану систему електронних платежів

Національний банк України сьогодні, 3 листопада, ввів в експлуатацію нове покоління державної системи електронних міжбанківських розрахунків – систему електронних платежів НБУ (СЕП). Про це йдеться в повідомленні прес-центру Нацбанку.

«Впровадження СЕП-3 є однією з складових стратегічної програми розвитку інформаційних технологій Національного банку України. Програма направлена ​​на розвиток і вдосконалення сервісів і ІТ-інфраструктури як для внутрішніх завдань Національного банку, так і, насамперед, для тих послуг, які Національний банк надає банківській спільноті України», – прокоментував директор Департаменту інформаційних технологій НБУ Володимир Нагорнюк.

У НБУ відзначають, що впровадження нового третього покоління СЕПСЕП-3 – пройшло успішно і не вплинуло на якість обслуговування банками своїх клієнтів. Протягом банківського дня 3 листопада в СЕП-3 було опрацьовано 1,22 млн. платежів на загальну суму понад 79,7 млрд грн.

У Нацбанку додають, що станом на 1 жовтня 2017 учасниками СЕП були 187 установ, з них 93 – банки України; 66 – філії банків України, 27 – Державна казначейська служба України та її органи; 1 – Національний банк України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування