Новий голова ФРС: як курс євро відреагував на Пауелла


Новий голова ФРС: як курс євро відреагував на Пауелла

Світові ринки досить спокійно відреагували на представлення президентом США Дональдом Трампом нового керівника Федеральної резервної системи Джерома Пауелла. Він повинен в лютому 2018 р. замінити на цій посаді ставленицю його попередника (Барака Обами) — Джанет Йеллен.

«Це повністю відповідало ринковим очікуванням і не викликало на майданчиках особливо бурхливих реакцій. Долар залишився стабільним в парі з євровалютою. Вранці в п’ятницю пара євро/долар торгується близько 1,1660 без принципових змін в порівнянні з вчорашнім днем», — зазначила старший аналітик Альпарі Ганна Бодрова.

«Для ринків капіталу Пауелл — це «продовження» Йеллен. Він ще в 2012 році опинився в Раді керуючих Федрезерву і брав активну участь в процесі переходу грошово-кредитної політики США від агресивно-стимулюючої до нормальної, помірковано адаптивної. При всьому цьому Джерому Пауеллу властиві «голубині» погляди на стимулювання — зараз американській економіці це не потрібно, тому навряд чи варто чекати якихось різких змін всередині монетарної політики США. Хоча варто пам’ятати, що Пауелл в даному випадку чистої води «людина Трампа», мільйонер-республіканець. До чого це може призвести в потрібний час і в потрібному місці, нікому наперед не відомо», — зауважила Бодрова.

Очікується, вже в березні 2018 р. Пауелл оголосить про підвищення процентної ставки ФРС. Тоді ж стане зрозумілою стратегія американського центробанку при новому керівнику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua