Частка електромобілів на ринку Норвегії вже 32%


Частка електромобілів на ринку Норвегії вже 32%

Незважаючи на те, що населення Норвегії всього 5 млн осіб, вона є третім за величиною ринком збуту гібридів і електрокарів у світі, поступаючись лише Китаю і США, пише Clean Technica.

За останніми даними EV Volumes, на кінець вересня 2017 року в Норвегії було продано 43 700 електромобілів. Це на 29% більше, ніж за аналогічний період 2016 року (33 900). Вересень взагалі побив рекорд продажів – було зареєстровано 6 650 нових електромобілів. Всього в третьому кварталі цього року спостерігався приріст на 41%.

Більше того, частка ринку електромобілів і гібридів, що підключаються, в Норвегії становить 32%, що виводить країну на перше місце в світі. На другому місці – Ісландія з 8%, на третьому – Швеція з 4%, на четвертому – Україна з 3%, а на п’ятому – Бельгія з 2%. В цьому плані Китай і США плетуться далеко позаду Норвегії – 1,6% і 1,1% відповідно.

Mitsubishi Outlander PHEV отримав торік статус бестселера, і в 2017 ситуація кардинально не змінилася. У 2019 співвідношення EV/PHEV буде приблизно 30/70. Серйозним гравцем на ринку стане і Tesla Model 3, яка на той час вже з’явиться в Європі.

Однак, поки невідомо, чи перейде Норвегія на електричний транспорт на 100%. Проблеми можуть виникнути як через відсутність вигідних пропозицій для деяких видів діяльності, так і в частині оподаткування електрокарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua