Альфа-Банк Україна був визнаний лідером у споживчому кредитуванні


Альфа-Банк Україна був визнаний лідером у споживчому кредитуванні

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками першого півріччя 2017 року в рейтингу “Фінансовий ОСКАР 2017”. Серед “оскароносних” компаній – Альфа-Банк Україна, що отримав визнання як лідер у споживчому кредитуванні. Крім того, Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків, відзначених за активний розвиток технологій інтернет-банкінгу.

У своєму рейтингу журнал БІЗНЕС відзначає фінансові установи, які в непростий для фінансової системи час знаходять ресурси та можливості конкурувати, впроваджувати інновації, змінювати ринок і підвищувати стандарти якості в обслуговуванні клієнтів.

За підсумками незалежного оцінювання та на думку фінансових експертів, Альфа-Банк Україна у першій половині 2017 року став драйвером споживання в сфері споживчого кредитування №1, а також одним із лідерів у напрямку розвитку онлайн-банкінгу.

Альфа-Банк Україна активно працює в обох сегментах. У портфелі позик фізособам споживчі кредити (на дрібну та велику побутову техніку, смартфони і так далі) займають близько 33%. Альфа-Банк Україна сьогодні в змозі видати будь-який тип кредиту фізособі менш ніж за 10 хвилин. У 2017 році банк запустив інноваційну онлайн-видачу кредитів. Через мобільний додаток Alfa-Mobile клієнти Альфа-Банку Україна можуть отримати кредитні кошти на свою дебетову картку протягом рекордних 20 секунд, всього у кілька кліків та в будь-який час доби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua