У Токіо представили концепт електричного кросовера Mitsubishi e-Evolution з трьома двигунами (фото)


У Токіо представили концепт електричного кросовера Mitsubishi e-Evolution з трьома двигунами (фото)

Як і очікувалося, в рамках Токійського автошоу був представлений концепт Mitsubishi e-Evolution, який представляє собою повністю електричний кросовер з інтегрованим штучним інтелектом і засобами зв’язку для підключення до хмарних сервісів.

Силова установка концепту побудована на трьох електродвигунах, один з яких приводить в рух передні, а два інші — задні колеса. Вони об’єднані активним міжколісним диференціалом з електронним управлінням, який в свою чергу включений в систему управління динамічними характеристиками автомобіля. Остання задіює двигуни, підвіску і гальма з електричними супортами для покращення поведінки електромобіля на дорозі та бездоріжжі.

Акумуляторна батарея розташована під підлогою в середній частині кузова, створюючи більш низький центр тяжіння для підвищення стійкості. На жаль, представники Mitsubishi не озвучили технічні характеристики e-Evolution, обмежившись епітетами «високий крутний момент» і «ємна батарея».

Практично всю ширину приладової панелі займає плаский екран, на який виводиться інформація про навколишню обстановку, навігаційні дані та повідомлення з інструкціями. З боків від нього розміщені два екрани меншого розміру, на яких відображається відео з передньої і задньої камер.

Система штучного інтелекту збирає дані від численних датчиків, підлаштовуючи автомобіль під стиль водіння конкретного водія. У спеціальному режимі навчання система визначає рівень водійської майстерності та створює персоніфіковану програму на основі голосових рекомендацій і повідомлень на панелі приладів.

За словами представників компанії, прототип Mitsubishi e-Evolution ілюструє стратегічний напрямок розвитку майбутніх автомобілів бренду, тому у найближчі роки можна очікувати появи серійної моделі на його основі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua