Amazon запустила доставку товарів додому при відсутності власника


Amazon запустила доставку товарів додому при відсутності власника

Спостерігати за діями кур’єра можна за допомогою мобільного додатку, а контролювати правильність адреси буде спеціально зашифрована система, пише The Guardian.

Amazon пропонує новий сервіс, який дозволить кур’єрам відкривати двері квартир і залишати посилки в передпокої, якщо нікого немає вдома. Система Key складається з мобільного додатка, камери домашнього спостереження і «розумного» замка. Кур’єр зможе зняти його блокування, відсканувавши за допомогою програми штрих-код з посилки. Як тільки водій служби доставки під’їжджає до будинку, замовнику надходить повідомлення. Камера знімає всі дії кур’єра, а додаток дозволяє спостерігати за ним в режимі реального часу.

Компанія запевнила, що служба доставки щоразу буде уточнювати і перевіряти ще раз адресу клієнта і відповідність посилки зробленому замовленню за допомогою спеціальної зашифрованої системи. Згодом Amazon Key зможуть користуватися прибиральниці і люди, які вигулюють собак, якщо господарі квартири захочуть надати їм доступ до «розумного» замка.

Продажі Amazon Key стартують у листопаді, і вся система буде коштувати $250. Перший час її зможуть купити тільки власники преміум-акаунтів Amazon і не у всіх штатах США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua