Процесорам Samsung приписують нейронный блок


Процесорам Samsung приписують нейронный блок

Учасники ринку вважають, що ці інвестиції допоможуть південнокорейському гіганту розширити можливості своїх мобільних процесорів Exynos.

Стартап DeePhi Tech, заснований в 2016 році, спеціалізується на технологіях глибокого навчання. Інтеграція нейронного блоку на основі цих технологій в чіпи Exynos дозволить підвищити продуктивність при виконанні завдань певного типу, таких як доповнена реальність, інтелектуальне розпізнавання образів, обробка зображень та ін.

DeePhi Tech створена чотирма випускниками Університету Цінхуа (один з провідних університетів КНР) і Стенфордського університету (США).

Про розмір інвестицій в стартап з боку Samsung нічого не повідомляється. Південнокорейська компанія ситуацію ніяк не коментує.

Спеціалізований нейронний модуль NPU входить до складу процесора Apple A11 Bionic, який є основою смартфонів Apple iPhone 8/8 Plus.

Засоби для прискорення виконання операцій, пов’язаних зы штучним інтелектом, інтегровані в мобільний процесор Kirin 970, представлений компанією Huawei в ході недавньої виставки IFA 2017.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua