Тендер на пошук компанії по наданні послуг Аудит річної фінансової звітності для ПАТ "Ідея Банк", підготовлений відповідно до МВФЗ і вимогами НБУ за рік, що завершиться 31.12.2017


Тендер на пошук компанії по наданні послуг Аудит річної фінансової звітності для ПАТ "Ідея Банк", підготовлений відповідно до МВФЗ і вимогами НБУ за рік, що завершиться 31.12.2017

ПАТ «Ідея Банк» оголошує конкурс на пошук компанії по наданні послуг Аудит річної фінансової звітності для ПАТ “Ідея Банк”, підготовлений відповідно до МВФЗ і вимогами НБУ за рік, що завершиться 31.12.2017.

Цінові пропозиції прошу подати відповідно до поставлених нижче завдань.

Завдання
Проведення аудиту річної фінансової звітності ПАТ “Ідея Банк” за 2017 рік, складеної за вимогами Міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням вимог: Міжнародних стандартів аудиту, Законів України “Про аудиторську діяльність”, “Про банки і банківську діяльність”, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За результатами аудиту підготувати: аудиторський висновок щодо фінансової звітності за звітний період згідно вимог Міжнародних стандартів аудиту, аудиторський звіт відповідно до Положення про порядок подання банками до Національного банку України звіту аудитора за результатами щорічної перевірки фінансової звітності, аудиторський висновок відповідно до вимог Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У вкладенні подано усю необхідну інформацію для участі у тендері. Прошу уважно ознайомитись з тендерною документацією. Усі зауваження та питання прошу надсилати на пошту tender@ideabank.ua або ж телефонувати на номер контактної особи +380504324752 Михасяк Ірина. Завершення конкурсу 25.10.2017.

Інструкція учасникам
Технічне завдання

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Рекламний ринок
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua