Компанія Apple захистила Face ID від конфузу: подробиці


Компанія Apple захистила Face ID від конфузу: подробиці

Компанія Apple провела масштабне дослідження за участю величезної кількості добровольців, щоб гарантувати стабільну роботу інтерфейсу Face ID при використанні представниками різних етнічних груп.

Про це розповіла Синтія Хоган, віце-президент компанії із зовнішніх комунікацій, відповідаючи на відповідний запит члена Сенату Сполучених Штатів Америки.

Ймовірно, дане питання було продиктоване необхідністю дотримання прав користувачів з темною шкірою, що в минулому неодноразово порушувалися системами розпізнавання облич від іменитих виробників. Зокрема, деякі веб-камери HP не могли ідентифікувати чорношкірих людей, а штучний інтелект сервісу Google Фото взагалі ідентифікував їх як горил.

«Питання безперешкодного використання Face ID представниками різних рас і національностей було одним з найважливіших для нас, — розповідає Синтія Хоган. — Інтерфейс використовує нейронні мережі, які ми розробили, спираючись на мільярд зображень, у тому числі інфрачервоних і об’ємних знімків, зроблених за згодою добровольців.

Читайте також: Apple не рекомендує використовувати Face ID близнюкам і дітям до 13 років

Щоб забезпечити максимальну точність, ми розширили область наших досліджень, включивши безліч незалежних факторів. Зокрема, ми працювали з добровольцями зі всього світу, враховуючи їх вік, гендерні відмінності, а також етнічну приналежність та ін.. Крім того, нейронна мережа навчена розпізнавати і відсікати спроби обману з використанням гриму, масок і фотографій».

Такий ретельний підхід до ідентифікації різних користувачів, однак, не дозволив Apple зробити Face ID доступним абсолютно для всіх. Згідно з підтвердженою інформацією, в Купертіно категорично не рекомендують користуватися інтерфейсом близнюкам і особам, молодшим за 13 років. Через деякі особливості, властиві дітям і близнюкам, сканер може працювати некоректно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua