В Мінфіні підбили підсумки переговорів з МВФ та Світовим банком


В Мінфіні підбили підсумки переговорів з МВФ та Світовим банком

Україна і Бельгія домовилися прискорити процес усунення подвійного оподаткування між двома державами.

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook міністр фінансів Олександр Данилюк, підводячи підсумки роботи української делегації на щорічних зустрічах Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні, США.

Данилюк зазначив, що ухилення від сплати податків та необхідність ефективної фіскальної політики були визначені глобальними проблемами, які обговорювалися на зустрічах у Вашингтоні. “Є загальне розуміння, що необхідно активніше боротися з корупцією та ухиленням від сплати податків.

Це важливо для стабільних надходжень до бюджету і можливості держави забезпечувати соціальні стандарти та надавати громадянам якісні послуги. В контексті України надзвичайно важлива комплексна реформа Державної фіскальної служби, яку ми зараз запроваджуємо, та комплексний перегляд угод про уникнення подвійного оподаткування з іншими країнами”, – написав міністр.

Як повідомлялось, торік Міністерство фінансів України заявило про намір найближчим часом провести переговори про перегляд конвенцій про подвійне оподаткування з Німеччиною, Великобританією, Бельгією, Швейцарією і Австрією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування